فروش سود پرک
خانه / سود مایع / مرکز خرید سود مایع با شرایط ویژه

مرکز خرید سود مایع با شرایط ویژه

مرکز خرید سود مایع بندر امام، محصولات تولیدی خود را به روش اینترنتی با شرایط ویژه، جهت راحتی و سهولت خرید برای مشتریان در سایت های اینترنتی معتبر به نمایش می گذارد.

مرکز خرید سود مایع

سود مایع

با توجه به نیازهای روز افزون صنایع مختلف به محصولات شیمیایی شرکت ها و کارخانه های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. پتروشیمی یکی از صنایع بسیار فعال در این حیطه می باشد که کار آن تولید فراورده های شیمیایی از مواد خام حاصل از نفت و گاز طبیعی است و به این صورت نفت خام و گاز طبیعی که ماده ی اولیه بسیاری از ترکیبات هستند با نام های مختلف وارد زندگی انسان می شوند.
همان طور که مستحضر هستید ایران درسال های اخیر سود مایع را با مرغوب ترین کیفیت وارد بازارهای جهان کرده است و این توانایی را در خود بوجود آورده است که این محصول شیمیایی را در هر تناژی تولید کند، و بدون هیچ گونه محدودیت آن را به تمامی کشورها صادر نماید. از این جهت نام خود را به عنوان بزرگترین صادرکننده جهان ثبت کرده است.

مرکز خرید سود مایع

صنایع مصرفی سود مایع:

  • صنایع نوشابه سازی
  • کارخانه قند و شکر
  • کارخانه روغن
  • صنایع شیر
  • صنایع کنسرو سازی
  • صنایع تولیدکارتن و کاغذ
  • صنایع رنگرزی
  • صنایع چرم و نساجی

سدیم هیدروکسید یا همان سود مایع معروف، در اثر ترکیب با دی اکسید کربن به صورت کربنات سدیم مورد مصرف قرار می گیرد. این محصول نیز برای استاندارد کردن اسید کلرید بسیار پرکاربرد می باشد.کربنات سدیم در اثر حرارت دادن دردمای270 درجه رطوبت خود را از دست می دهد و ادامه دادن حرارت باعث از بین رفتن دی اکسید کربن خود محصول می شود و مجاز نیست.
موادی که جهت ذوب در صنایع مختلف کاربرد دارند گدازنده نامیده می شوند و به طور کلی به دو دسته اسیدی و بازی تقسیم می شوند. گدازنده های بازی شامل کربنات سدیم یا کربنات پتاسیم بدون آب و یا مخلوط آن ها و همچنین سود پرک هستند. از گدازنده های سود پرک برای ذوب قلیایی سنگ های سیلیکاتی استفاده می شوند.

مرکز خرید سود مایع

مرکز خرید سود مایع

در جهان امروز که ارتباطات در هر زمینه ای حرف اول را می زند. خرید و فروش هر گونه محصولی برای مصرف کننده دیگر دشواری های گذشته را به همراه ندارد. حتی محصولات شیمیایی که توجه زیادی از نظر حمل و نقل و خطرات احتمالی به خود اختصاص می دهند. از روش های جدید خرید و فروش اینترنتی سازگاری خود را دریغ نمی کنند.

مشتریان و متقاضیان گرامی محصولات شیمیایی می توانند جهت سفارش محصولات مورد نظر خود با مشاورین مجموعه ما تماس برقرار نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش عمده سود پرک مایع

سود پرک مایع یکی از انواع هیدروکسی سدیم می باشد که نوعی ماده ی شیمیایی …

آراد شیمی